Rüyada tabakta kavurma görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta kavurma görmek

Rüyada tabakta kavurma görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta kavurma görmek yoksulluğa ve düşmana yenilmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi haberler alacağınıza işarettir.
# Saniyen o kimseden ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya  bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aileniz hakkında iğneleyici sözler işiteceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 306 ( üçyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Marifet, iki dünya saadetidir. Muhabbet ise göz bebeğidir. Muhabbet, marifetin meyvesidir. Marifet ise ezelî hidayettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here