Rüyada tabakta kaymak görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta kaymak görmek

Rüyada tabakta kaymak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta kaymak görmek fakir yabancıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun süreli bir sıkıntıya gireceğiniz anlamına delâlet eder.
# Saniyen çirkin sözler işiteceğinize veya kötü bir işle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınız olan bir yabancıyla husumet edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; büyük bir sorunla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrün uzayacağına ve geçimin güzelleşeceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 715 ( yediyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tövbe etmezsek günahlarımızın kaydedildiği kat’i; ibadetlerimizin ise kabul edildiği şüphelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here