Rüyada tabakta makarna görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta makarna görmek

Rüyada tabakta makarna görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta makarna görmek sırrınızı insanlardan gizleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de adınızın hayırla anılacağına, bunun aksini görmek ise sıkıntıya işarettir.
# Saniyen muhabirliğe yöneleceğinize, güçlü ve etkin bir kaleminiz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kinci bir kimseyi sakinleştireceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda mal elde edeceğinize veya emanet alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı bir evlat dünyaya getireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 826 ( sekizyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Meşhur veli Sehl-i Tüsterî (k.s) Hazretleri’ne güzel ahlaktan sorduklarında, hazret şu cevabı verir:-“Güzel ahlakın en alt derecesi eziyet ve sıkıntılara tahammül etmek, kendine yapılan kötülüğe karşılık vermemek, zulmeden kimseye karşı ise merhamet edip Allah-ü Teâlâ’dan onu bağışlamasını dilemek ve ona şefkatle muamele etmektir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here