Rüyada tabakta nar görmek

Rüyada tabakta nar görmek

Rüyada tabakta nar görmek insanların hayrına olan bir işin güzel günlerin kısa sürede geleceğine delalettir. Saniyen yakınlarınızda bulunan hırsız ve fesatçı bir adama işarettir.Bazende işlerin açılmasına ve ele geçecek paralara yorumlanır.
# Rüyada tabakta nar görmek sahipleri için geçime işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında bu zamana kadar istediği ve hayal ettiği herşeye kavuşacağına alamet eder.
# Rüyada tabakta nar görmek eldeki malı zayi etmekle tâbir olunur.
# Ünlü Alim Muhammed Horasânînin tabirinde belirsizliğin son bulmasına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya yani kurtuluşa ermeye, huzura kavuşmaya, esenliğe ve ferahlığa tabir edilir.

Rüyada tabakta reçel görmek

Rüyada tabakta reçel görmek aile içi anlaşmazlığa yorumlanır.Saniyen sağlığınızın ciddi bir şekilde bozulacağına işaret eder.Bazende kaygan zeminde hareket edildiğine ve kişinin her adımına dikkat etmesi gereken bir durumda olduğuna işaret eder ve dikkatli olunması gerektiğine dair uyarıda bulunur.
# Rüyada tabakta reçel görmek önemli bir sırdan haberdar olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz yerde, mekânda meydana gelecek olan değişimi sembolize eder.
# Rüyada tabakta reçel görmek kazanca ve berekete ve işlerin düzgünlüğüne delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Kâdı-Zâde-İ Rûmî Mîrim Kösesinin tabirinde bir iftiraya uğramaya veya saldırıyla karşılaşmaya alamettir.

Rüyada tabakta siyah üzüm görmek

Rüyada tabakta siyah üzüm görmek dört şekilde tabir olunur: a) Tevbe , b) Afiyet , c) Güçlükten kurtuluş , d) Korkudan emin olmak.. Saniyen hacca gider ve muradına nail olur.Bazende rüyayı gören kişinin, hayatı boyunca yapacağı çalışmalarda ve gireceği işlerde büyük başarılar kazanıp isim yapacağına ve bu sayede çok büyük miktarlarda para ve mal kazanarak kendisine büyük bir servet yapacağına işaret edilir.
# Rüyada tabakta siyah üzüm görmek sıkıntısı varsa ondan halâs olur. Bazı rüya yorumcularına göre de geçmişteki her şeyi temize çeken rüya sahibinin beklemediği bir anda yine eski dosyaların açılmasıyla zor duruma düşeceğini işaret eder.
# Rüyada tabakta siyah üzüm görmek gördüğü boyaların rengine göre tâbir olunur.
# Ünlü Filozof Ahmed Bin Yûsufnin tabirinde rüya sahibinin bazen sessiz sedasız bazen de gizliden atacağı adımlara ve alacağı kararlara daha sonrada bu kararları çevresindekilere ilan etmesine ve onlarla mutluluğunu paylaşmak istemesine alamet eder.

Rüyada tabakta siyah zeytin

Rüyada tabakta siyah zeytin elde edeceğiniz malın haram olduğuna işarettir. Saniyen onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır.Bazende dertlerin ve sıkıntıların verdiği ağırlıktan kurtulmaya, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, rahatlamaya, eğlenmeye, gülmeye, mutluluk içinde yaşamaya, çocuklar gibi şen olmaya ve sonunda zevki sefa sürmeye işaret eder.
# Rüyada tabakta siyah zeytin onurlu ve dindar biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mütediyyin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.
# Rüyada tabakta siyah zeytin rüya sahibi için hayır değildir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Zâgûnin tabirinde özellikle iş yaşantısına dair bilgiler verir ve kişinin karşılaştığı riskleri azaltmak için çalışmalarına yoğunluk vereceği bir döneme gireceğini, bu risklerin olumsuz sonuçlarından korunabilmek için şimdiden önlemler almaya başlayacağını ifade eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here