Rüyada tabakta nar görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta nar görmek

Rüyada tabakta nar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta nar görmek geçim konusunda genişlik ve rahatlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacak kimseye işarettir.
# Saniyen Asi ve günahkar bir adamın görmesi, tevbe ve istiğfara ve Allahü Teâlâya yönelmeye delâlet eder. Cahil birinin bu rüyayı görmesi, hidayet ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlık ve bolluğa işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için yediğiniz oranda üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aynı özellikteki bir kişiyi alt edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 728 ( yediyüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğru söyleyip zincire vurulmak, yalan söyleyerek zincirden kurtulmaktan evladır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here