Rüyada tabanca aramak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca aramak

Rüyada tabanca aramak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca aramak mümin insanlarla beraber olmaya dini konularda bilgi almaya ve haram mal edinmeden helal lokma yiyerek yaşandığına da işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dünya süsüyle süsleneceğinize işarettir.
# Saniyen iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dinlence ve eğlenceye işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda herhangi bir şeyden dolayı pişman olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zevce mal ve sır saklayan temiz bir kadın ile tâbir olmaya yorumlanır.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 400 ( dörtyüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amel olmadan söz müstakim olmaz. Söz ve amel de niyetsiz istikamet bulmaz.Sünnet'e uygunluk olmadıkça da ne söz, ne amel, ne de niyet istikamete kavuşabilir.Süfyan-ı Sevri (k.s.)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here