Rüyada tabanca eline almak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca eline almak

Rüyada tabanca eline almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca eline almak faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamında yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen malınızın bereketli olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise alimseniz, çocuğunuzun alim veya kadı/ hakim olacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda sizi rahatsız eden sorunlardan kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin yolunda gitmeyeceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 683 ( altıyüzseksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Harama ve helale dikkat etmeyen kimseler ibadetlerinden manevi haz alamazlar. Böyle kimselerin ibadetleri sadece şekilden ibarettir.Abdullah b. Ömer “Namaz kılmaktan yay gibi, oruç tutmaktan (zayıf düşüp) çöp gibi olsanız da haram ve şüpheli şeylerden kaçınmazsanız, Allah o ibadetleri kabul etmez.” derken, İbrahim b. Ethem de “Kemale erenler, ancak midelerine gireni kontrol etmekle kemale erebilmişlerdir.” diyerek aynı gerçeğe vurgu yapmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here