Rüyada tabanca eline almak

Rüyada tabanca eline almak

Rüyada tabanca eline almak güzel günler geçireceğinize işarettir. Saniyen sevinç, mutluluk ve müjde anlamına gelir.Bazende kişiye karşı hatalı davranışlarda bulunacak veya hakkında gıybet yaptığı ortaya çıkacak olan bir arkadaşın can sıkıntısına neden olması şeklinde yorumlanır.
# Rüyada tabanca eline almak önemli haberler alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zorluk çekmeden mal elde etmeye, sevinilecek bir habere, aşk hayatında olumlu gelişmelere, yakında çıkacak bir kısmete, helal paraya, düşmanlarına galip gelmeye, bazı sağlık problemlerine, hastalıktan sonra şifa bulmaya, dünyada satın alınacak geniş ve rahat bir eve, çekilen sıkıntılar sonucunda elde edilecek kazanca işarettir.
# Rüyada tabanca eline almak oldukça faydalı bir muamele gerçekleştireceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülazîz Bin Osmannin tabirinde gülistanlık olacağına işaret eder.

Rüyada tabanca fişeği görmek

Rüyada tabanca fişeği görmek evde iyi zaman geçireceğinize işarettir. Saniyen rüya sahibinin hayırlı bir iş yapacağına delâlet eder.Bazende rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü için üzerine çizik attığı ve bu nedenle de uzun zaman önce umutlarını öldürdüğü bir işinden yana hayır göreceğine, ondan kazanç elde edeceğine ve ekmek yiyeceğine rivayet edilir.
# Rüyada tabanca fişeği görmek şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekarsanız, zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara kötülük düşünen ve herkese zararı dokunan zayıf karakterli bir adamdır.
# Rüyada tabanca fişeği görmek beyaz bir hizmetçiye delâlet eder.
# Ünlü Alim Bâyezîd-İ Bistâmînin tabirinde herkese nasip olmayacak, güzel, hayırlı ve makbul rüyalar arasındadır.

Rüyada tabanca gizlemek

Rüyada tabanca gizlemek bahtınızın açık olduğuna ve gelir elde edeceğinize işarettir. Saniyen hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, içinin rahatlayacağına, kafasının boşalacağına, dertlerinin unutulacağına rivayet edilir.Bazende rüyada camide olduğunu görmek, hayırlı bir rüyadır.
# Rüyada tabanca gizlemek kısırlık ile tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işarettir.
# Rüyada tabanca gizlemek yukarıda belirtilen vasıflara sahip biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Bâhilî Selâm Bin Abdullahnin tabirinde kişinin uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işinin yakın zaman içinde nihayete erdirileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, üzüntü v

Rüyada tabanca gömmek

Rüyada tabanca gömmek kişi için fırtınalı günlerin kapıda olduğunu ve özel hayatla alakalı tutkulu beraberliklerin gündeme geleceğini Saniyen evlenip barklanmaya, kendine ait iş kurmaya, düzensiz bir hayattan daha programlı bir yaşama geçmeye işaret eder.Bazende ayrıca, iş hayatında yapılan işlerin yalan dolan ve hile ile ilerlediğine delalet edilir.
# Rüyada tabanca gömmek o yöreye yağmur yağacağına veya sellerle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beklemediğiniz bir haberin sizi çok mutlu edeceğine işarettir.
# Rüyada tabanca gömmek görmek duygu ve düşüncelerini açıklayarak istediği kimseyi etkileyecektir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin Ömer El-Eyyûbî Melik-Ül-Mensûrnin tabirinde rüya sahibi için olumlu bir şekilde yorumlanmamaktadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here