Rüyada tabanca ile birini öldürmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca ile birini öldürmek

Rüyada tabanca ile birini öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca ile birini öldürmek define bulmaya veya mal elde etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilminizin çoğalacağına, ama malınızın azalacağına işarettir.
# Saniyen düşmanınızın size galip geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü huylu ve geçimsiz kişiye işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda zahmetle de olsa helal mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 177 ( yüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6788 – Rıfâ'a İbnu Şeddâd el-Fityâni demiştir ki: "Şayet Amr İbnu'I-Hamık el-Huzâ'i'den işittiğim bir kelam (hadis) olmasaydı ben Muhtâr'ın başı ile cesedini ayırıp arasında yürürdüm. Ondan, Aleyhissalâtu vesselâm'ın: "Kim bir kimsenin kanına emân verir ve sonra da öldürürse o kimse Kıyamet günü zulüm bayrağını taşır" buyurmuş olduğunu işittim."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here