Rüyada tabanca ile uğraşmak

Rüyada tabanca ile uğraşmak

Rüyada tabanca ile uğraşmak çok fazla mal elde edeceğinize, ancak insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin geçmişten bugüne içini kemiren ve bir türlü çözüm bulamadığı bir sorunun varlığına işaret eder.Bazende işte terfi etmeye ve rüya sahibinin malının birine kalacağına işaret eder.
# Rüyada tabanca ile uğraşmak bunun tam zıddı ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de bir konu ile ilgili göstermiş olduğunuz sabrı işaret etmektedir.
# Rüyada tabanca ile uğraşmak semt halkının hükümetten yana sıkıntı yaşayacağına işarettir.
# Ünlü Alim Nûreddîn-Zâde Muslihuddînnin tabirinde uzun bir süreden beri iş hayatında ve sosyal hayatında kendisine her zaman destek olmuş kişilerden uzak kalan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine hiç uygun olmayan, sürekli sorun yaşamasına, çok zor durumlara düşmesine ve kendisini kötü hissetmesine sebep olan kişiler ile ahbaplık kurduğuna, bu kişilerden gelebilecek her türlü kötülüğe karş

Rüyada tabanca ile vurulduğunu görmek

Rüyada tabanca ile vurulduğunu görmek borcunuzun eşiniz yüzünden olduğuna işarettir. Saniyen hayırsızlık, uğursuzluk, şanssızlık ve kötülük olarak kabul edilir.Bazende rüyayı gören kişinin sahip olduğu hayatı kıskanan kimselerin olduğuna işaret eder.
# Rüyada tabanca ile vurulduğunu görmek kötü giden işleriniz düzelecek, huzura ve rahata ereceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle rüya sahibinden türeyecek nesildir.
# Rüyada tabanca ile vurulduğunu görmek ilme ve Kurâna nail olur.
# Ünlü Filozof Ebû Ali Sakafînin tabirinde aile içinde yaşanacak fırtınalı tartışmaların, aile bireylerinin birbirlerine karşı saygısının azalacağının ifadesidir.

Rüyada tabanca ile vurulmak

Rüyada tabanca ile vurulmak iyi ve takvalı biri olduğunuza işarettir. Saniyen duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır.Bazende kişinin karşısına çıkacak bir fırsatla tüm sorunlarını en kestirme yoldan halledeceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret eder.
# Rüyada tabanca ile vurulmak tedbirli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığınıza dikkat etmenizi belirtir.
# Rüyada tabanca ile vurulmak üç şekilde tabir olunur: a) Sultan , b) Cesur ve şeci adam , c) Kuvvetli ve amansız düşman.
# Ünlü Düşünür Lütfullah Zafîrînin tabirinde mal ve para artışı demekken, sahip olunan gayrimenkuller, varlıklar nedeniyle çok kıskanılan bir hayat sürüldüğüne alamettir.

Rüyada tabanca ile vurulmak ama ölmemek

Rüyada tabanca ile vurulmak ama ölmemek beş türlü tâbir edilir: a) Sultan , b) Hakim , c) İmam , d) Hatip , e) Yüksek mertebe. Saniyen hanede bazı sorunların gündeme geleceğini bildirir ve aile üyeleri arasında çıkacak anlaşmazlıklara yorumlanır.Bazende çok çalışmanın sonucunda gelen refaha ve maddi zorlukları aşmaya, zenginleşmeye, güçlü biri olmaya tabir edilir.
# Rüyada tabanca ile vurulmak ama ölmemek rahatlık ve kolaylığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yeni ve güzel kokan battaniye görmek sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık, saadet ve huzur olarak yorumlanırken bunun tam tersi durumda yani battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve artık çok kötü kokar olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günaha yorumlanır.
# Rüyada tabanca ile vurulmak ama ölmemek on vech ile tabir olunur: a) Doğru söz , b) İstek ve arzu , c) Memuriyet , d) Cem edilmiş mal , e) Sadık dost , f) Evlat , g) Hizmetçi , h) Geniş rızık , ı) Kolay geçim , i) Emniyet… Rüya aynı zamanda duanın kabul edilmesine , ihtiyaçların görülmesine ve hastalıktan şifaya delalet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi İbrâhîm-İ Hemedânînin tabirinde her şey yolunda ve iyi giderken sağlık problemleri yaşamak nedeniyle işten izin almak ve bir süre evde istirahat etmek manasına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here