Rüyada tabanca ile yaralanmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca ile yaralanmak

Rüyada tabanca ile yaralanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca ile yaralanmak günahlardan tövbe edeceğinize ve arınacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genişliğe çıkacağınıza işarettir.
# Saniyen fena ve uğursuz bir haber almaya şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise bir arkadaşınızın dindarlıkla şöhret bulacağına yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için gelirinizin artacağına, huzurlu bir yaşam süreceğinize, ancak dini konularda gevşeklik göstereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginleşeceğinize veya ilginç bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 326 ( üçyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4390 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Horasan'dan siyah bayraklar çıkacak. Bu bayrakları hiçbir şey geri çeviremeyecek ve mutlaka İlya'ya Kudüs şehrine dikilecek."Tirmizi, Fiten 79, (2270).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here