Rüyada tabanca saklamak görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca saklamak görmek

Rüyada tabanca saklamak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca saklamak görmek insanı işinden alıkoyan bir meşguliyete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sekiz vech ile tâbir olunur: a) Melik , b) Hakim , c) Evlat , d) Düğün , e) Riyaset , f) Ferah ve sürür , g) Servet , h) İlim , ı) Rahat maişet , i) Zevce , j) Hizmetçi
# Saniyen insanlara hayır, nimet ve menfaat ulaşacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi huylu bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda evleneceğinize ve eşinizden menfaat elde edeceğinize tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kişi tarafından elinize çok miktarda mal geçeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 655 ( altıyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak şerleri hayreylerZannetme ki gayreylerÂrif ânı seyreylerMevla görelim neylerNeylerse güzel eyler.Sen Hakk’a tevekkül kılTefviz et ve rahat bulSabreyle ve razı olMevla görelim neylerNeylerse güzel eyler”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here