Rüyada tabanca saklamak görmek

Rüyada tabanca saklamak görmek

Rüyada tabanca saklamak görmek işinizin düzeleceğine, bunun aksini görmek ise, işinizin bozulacağına işarettir. Saniyen rüya sahibinin kendi kısmetini kendi yaratacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine işaret eder.Bazende rüya sahibinin aklında büyük planlar ve projeler olduğuna, gelecekle ilgili umutlar taşıdığına ve hep bunların peşinden koştuğuna rivayet edilir.
# Rüyada tabanca saklamak görmek büyük bir hastalığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de neşe dolu, nostalji içinde günler geçirmek, sevilen kişilerle bir araya gelerek eski günleri yad etmek manasına gelir.
# Rüyada tabanca saklamak görmek ve fesada ve memleketin harab olmasına delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bekrînin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan köşe bucak sakladığı bir sırrı bulunduğuna, bu sırrın kendisine acı verdiğine ve çok büyük sıkıntılara girmesine sebep olduğuna ve sırrı saklamak için çok çaba sarf ettiğine delalet edilir.

Rüyada tabanca satın almak

Rüyada tabanca satın almak işinizin aksayacağına işarettir. Saniyen çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak demektir.Bazende rüyayı gören kişi için çok büyük sıkıntılara ve sorunlara sebep olacak, ister istemez iş hayatında ve aile hayatında çok endişe ve üzüntülere yol açacak ve eş, dost ve akrabalara da büyük yük bindirecek problemlere tabir edilir.
# Rüyada tabanca satın almak şayet İslâm malından ise zarar ve ziyana delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yine rızka delâlet eder.
# Rüyada tabanca satın almak herkesin rüyası anında tecelli eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Mahrez Bin Halefnin tabirinde rüyayı gören kişinin şanssız, başarısız ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada tabanca satmak

Rüyada tabanca satmak erkekler için üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Saniyen Allahın gazabı ile tâbir olunur.Bazende hayırlı ve güzel olarak tabir edilir.
# Rüyada tabanca satmak faydalı bir işle meşgul olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir kız çocuğu doğacağına işarettir.
# Rüyada tabanca satmak ecelin yaklaştığına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Ezraknin tabirinde kişinin eline geçecek mala veya yüksek bir mertebeye işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here