Rüyada tabanca şarjör görmek

Rüyada tabanca şarjör görmek

Rüyada tabanca şarjör görmek düşmanı alt edeceğinize ve malına el koyacağınıza işarettir. Saniyen bilge olan ve hayat tecrübesine güvenilebilecek kişi ile tabir edilir.Bazende özellikle bekar kişiler için ata bindiğini görmek murat olarak yorumlandığı gibi, yapılacak güzel, hayırlı bir evliliğin de habercisi olarak tabir edilir.
# Rüyada tabanca şarjör görmek hayra, saltanata, uzun ömre ve bol rızka delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun zamandır beklediğiniz bir haberi artık alacağınız ve kendinizi hem çok mutlu, hem de çok başarılı hissedeceğinizi bildirir.
# Rüyada tabanca şarjör görmek verilen hilatin değerince o kimseden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdürrahmân Bin Seydi Alinin tabirinde erkekler ve bekar bayanlar için pek çok kısmete işarettir ve genelde hayra yorulur.

Rüyada tabanca şarjörü görmek

Rüyada tabanca şarjörü görmek insanlara boş ve faydasız şeyleri haber veren kimseye işarettir. Saniyen iyi değildir ve musibetler yaşamaya, zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmeye, kazancını ve işini yitirmeye tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin alın teri ile çalışarak yaşadığına ve kendini dinine adadığına işaret eder.
# Rüyada tabanca şarjörü görmek üç veçhe ile tabir olunur: a) ibadet , b) Malda noksanlık , c) Oruç , Bazı rüya yorumcularına göre de dördüncü sadaka, beşinci hac, altıncı cihad, yedinci Kurân-ı Kerim okumaktır.
# Rüyada tabanca şarjörü görmek zevk düşkünü evlada işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdullah Bin Muhammed El-Hadramînin tabirinde var olan bir düşmanı alt etmeye ve aynı zamanda eskisine oranla daha güç sahibi biri olunacağına işaret eder.

Rüyada tabanca taşımak

Rüyada tabanca taşımak  aşk veya dost hayatınızda soğuma olacağına işarettir.Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapılan bir işte ortak olunan kişinin yanış bilgiler ve belgeler vermesinden ötürü alınan cezadan ve aile hayatında eşler arasında yapılan dedikodudan ötürü karşılaşılan ayrılık ya da kırgınlık gibi bir sorundan Allahın yardımları sayesinde kurtulup genişliğe çıkılacağına alamet edilir.Bazende her türlü ikili ilişkinin, iletişimin güçlü olacağı bir dönemi simgeleyen rüya, girilen ortamlarda insanlarla kolaylıkla ilişki kuracak olmanın, fikirleriyle ve ortaya koyduğu çalışmalarıyla takdir kazanacak olan rüya sahibinin şanslı bir dönemde olduğunun işaretidir.
# Rüyada tabanca taşımak yüksek bir memuriyete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hangi agacin ise menfaat de o cihetten gelir.
# Rüyada tabanca taşımak büyük mevki ve makama delâlet eder.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Ebî Hâtim Abdurrahmân Bin Muhammednin tabirinde dertlerin bitmesi, çekilen acıların son bulması, gözyaşının kuruması ve rüya sahibinin yüzünün artık gülmesi şeklinde kabul edilir ve hayırlara alamet eder.

Rüyada tabanca ve bıçak görmek

Rüyada tabanca ve bıçak görmek karı-koca ilişkilerinde mutluluğa işarettir. Saniyen kadın erkek ikisi için de aynıdır.Bazende rüya sahibi açısından iki şekilde yorumlanır.
# Rüyada tabanca ve bıçak görmek teslim etmeniz gereken bir emanetiniz olduğuna ancak onu sahibine teslim etmeyeceğinize delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rahatlayacak demektir.
# Rüyada tabanca ve bıçak görmek insanın bedeni ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Lârî Muslihuddîn Muhammed Efendinin tabirinde zeki ve akıllı bir kişi ile tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here