Rüyada tabanca sesi görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca sesi görmek

Rüyada tabanca sesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca sesi görmek üzerindeki et kadar hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Seha , d) Cimrilik , e) Küfür , f) İman , g) Hayat , h) Ölüm…
# Saniyen haram mal yiyeceğinize veya haksız yere kan dökeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise öncü ve saygın bir kişinin dedikodusunu yapacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde çocuğunuzun hırsız veya eşkıya olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yükün miktarı ve değeri kadar dostunuza bir hayrınız ulaşacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 249 ( ikiyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeyhlerden birisi müritlerini kendisi için çiçek toplamaya göndermiş. Biri hariç hepsi son derece gösterişli çiçeklerle gelmişler. O derviş ise solmak üzere olan bir dal çiçek elinde, gelmiş. Niçin diğerleri gibi o rengârenk, canlı çiçeklerden toplamadığını soran şeyhine, “Hangisine elimi atsam, onu zikir halinde buldum. Sadece bu zikrini bitirmişti, o yüzden bunu getirebildim.” demiş. Diğer dervişler bir edep gereği o çiçekleri derip getirirken, tabiattaki zikri duyan bu derviş daha derin bir edebin gereği olarak çiçekleri kopartamamış. Allah bizi bütün mahlûkatın zikrini duyanlardan eylesin. ÂMİN.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here