Rüyada tabanca sesi görmek

Rüyada tabanca sesi görmek

Rüyada tabanca sesi görmek çok güzel sağlıklı mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini emellerin yerine geleceğine şeklinde yorulur. Saniyen zafere ve müjdeye delâlet eder.Bazende dert, sıkıntı ve keder anlamına gelir.
# Rüyada tabanca sesi görmek noksan azalı bir çocuğa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de işinden hayır bulmaya ve iyi bir gelir sahibi olmaya tabir edilir.
# Rüyada tabanca sesi görmek ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır.
# Ünlü Filozof Ali Semerkandînin tabirinde kişinin işlerini yaparken sürekli tutuk davranması veya konsantre olamaması sonucunda alacağı bir uyarıya işaret olduğu gibi, aynı zamanda bazı konularda ısrarcı bir şekilde davranışını, bakış açısını değiştirmek yerine hala sabit bir şekilde devam etmesinin çevresince hoş karşılanmadığına alamet eder.

Rüyada tabanca sıkıldığını görmek

Rüyada tabanca sıkıldığını görmek malda meydana gelecek zarara delâlet eder.Saniyen yüksek makamlara yükselmeye işarettir.Bazende İslamiyete uygun yaşayan ve her davranışına dikkat eden, hem ahireti düşünerek, hem de dünyevi hayatını ihmal etmeyerek çalışan kişinin mutlu ve esenlik dolu yaşamının daim olacağına işarettir.
# Rüyada tabanca sıkıldığını görmek şöyle de tabir olunur: a) İlim , b) Şiddet , c) Sıkıntı , d) Hile etmek , e) Sırları açığa vurmak… Bazı rüya yorumcularına göre de kişi için hayırlı gelişmelere, alınacak çok büyük müjdeli bir habere, aile büyüklerinden kalacak olan yüklü mirasa ve açık bahta işarettir.
# Rüyada tabanca sıkıldığını görmek bir taraftan diğer tarafa gitmeye delâlet eder.
# Ünlü Alim Abdurrahmân Bin Abdullahnin tabirinde hayırlı bir kız evlat sahibi olmak demektir ve bekar kişiler için de tez zamanda evlenme kararı alacaklarını işaret eder.

Rüyada tabanca sıkmak

Rüyada tabanca sıkmak hayır ve kazanca işarettir. Saniyen başkalarına yardımı dokunacak kadar maddi anlamda gelişen rüya sahibinin zengin bir hayata sahip olacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, zamanında kurduğu başarılı insan ilişkilerinin gelecekte karşısına pek çok iyi şekilde çıkacağına alamet eder.Bazende rüyada alışveriş yapmak genel olarak iyiye yorulur ancak alınan şeye göre de anlamı değişir.
# Rüyada tabanca sıkmak sıkıntı ve darlığa veya hastalığa alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinde salâha ve imanda kuvvete delâlet eder.
# Rüyada tabanca sıkmak onlara iyilik etmeye alâmettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Abdullah Nibâcînin tabirinde pek de hayırlara alamet etmez.

Rüyada tabanca silah görmek

Rüyada tabanca silah görmek büyük bir meslek sahibi olacağınıza, bir kadından menfaat elde edeceğinize veya çıkacağınız bir yolculukta kazanç sağlayacağınıza işarettir. Saniyen yiyen kimsenin rızkı artar.Bazende rüya sahibinin önündeki günlerin güzel ve ferah olacağına tabir edilir.
# Rüyada tabanca silah görmek devası olmayan bir hastalık ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibi kişinin bolluğa ve zenginliğe sahip olacağına delalet eder.
# Rüyada tabanca silah görmek rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.
# Ünlü Alim Sirâcüddîn Osman Ahî Sirâcnin tabirinde rüya sahibinin kendini kötü ve karamsar düşüncelere boğduğuna bu nedenle hep uğursuz şeyleri çağırdığına ve işlerinin hep aksi yönde gideceğine alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here