Rüyada tabanca ve para görmek

Rüyada tabanca ve para görmek

Rüyada tabanca ve para görmek kadına veya evlada işarettir. Saniyen rüyayı gören kişin için iş hayatında çok üst mevkilere ve çok büyük kazançlara tabir eder.Bazende rüyayı gören kişinin, çevresindeki kişilerden birinin yapacağı bazı davranışlardan ve gerçekleştireceği saçmalıklardan çok korktuğuna, bu kişinin hiç olmadık yerlerde olmadık şeyler yapabileceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, bu yüzden bir an önc
# Rüyada tabanca ve para görmek âsi ve kötü bir evlâda işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bekar kadınlar için iffetli bir hayata ve masumiyete işaret ettiği gibi, evli kadınlar için de aynı şekilde iffetli olmanın ve mahremiyetine özen göstermenin alametidir.
# Rüyada tabanca ve para görmek ticaret hayatında kazanca, kâr ve menfaata delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed SaÎdnin tabirinde banyo etmek islami olarak da kişinin günahsız bir yaşama kavuşmak isteği nedeni ile tövbe edip af dileyeceğini, ibadetlerine daha da titizlikle devam edeceğini ve sevap işlemeye, günahtan uzak durmaya özen göstereceğini bildirir.

Rüyada tabanca ve polis görmek

Rüyada tabanca ve polis görmek dört vech ile tabir olunur: a) Mal , b) Miras , c) Hüzün , d) Musibet…Saniyen mal, zinet ve uzun ömre delâlet eder.Bazende rüya sahibinin, uzun bir zaman önce yaşadığı ve bugün için artık pek değer taşımadığını düşündüğü ancak yakın bir zamanda çok büyük bir yarar sağlayacak bir olayın etkisinde olduğuna, daha sonra işinde sıkıntı duyduğu bir sorun karşısında bu olaydan aldığı deneyim ve bilgi ile galip geleceğine ve çok başarılı bir kişi olacağına alamet eder.
# Rüyada tabanca ve polis görmek asaletsiz alçak düşman ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, duygusal olarak sevgiye aç olduğuna ve uzun zamandır ailesinden ve sevgilisinden uzak olmasından ötürü çok sıkıntılı ve sevgisiz dönemler geçirdiğine delalet edilir.
# Rüyada tabanca ve polis görmek ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya işarettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Mûsâ Hâzimînin tabirinde şans anlamına gelir.

Rüyada tabanca vermek

Rüyada tabanca vermek hakimden yana komutanlık elde etmeye işarettir. Saniyen sünnete muhaliftir.Bazende zenginlik, kısmet, geniş rızık, şifa, bolluk, bereket, şans ve uzun ömür anlamına gelir.
# Rüyada tabanca vermek zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de içinin boş ya da dolu olmasına göre değişik şekillerde yorumlanır.
# Rüyada tabanca vermek nifak ehli birine işarettir.
# Ünlü Filozof KiyâL Herrâsî Ali Bin Muhammednin tabirinde çünkü genel olarak barışmak oldukça olumlu bir durumdur.

Rüyada tabanca veya silahla vurulduğunu görmek

Rüyada tabanca veya silahla vurulduğunu görmek  basiretinizin zayıflayacağına işarettir.Saniyen faydalı ilme, temiz ve helâl mala delâlet eder.Bazende doğal, güzel ve işlenmemiş şeyler olarak değerlendirilir.
# Rüyada tabanca veya silahla vurulduğunu görmek büyük mevki ve makama delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hilekâr ve dubaracı bir kimseye delâlet eder.
# Rüyada tabanca veya silahla vurulduğunu görmek söz sahibi birinin oğluyla arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Sadreddîn Bin Behâüddîn Zekeriyyanin tabirinde özellikle yazılan yazının ne olduğu hatırlanırsa ona göre yorumlanmalıdır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here