Rüyada tabanca vurulduğunu görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tabanca vurulduğunu görmek

Rüyada tabanca vurulduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabanca vurulduğunu görmek mutlu bir hayat süreceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakınlarınızdan birinin, başka biri tarafından utanç bir duruma düşürüleceğine işarettir.
# Saniyen hakir düşmana, harp ve husumete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise birine aşık olacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için ibadet ve itaatte tembel olduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendinizi hangi peygamberin yerinde görmüşseniz o ölçüde sıkıntı yaşayacağınıza ve daha sonra rahatlığa çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 423 ( dörtyüzyirmiüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4584 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Uhud öyle bir dağdır ki biz onu severiz, o da bizi sever."Buhari, Cihad 71, 74, Enbiya 8, 27, Et'ime 28, Da'avat 36, İ'tisam 16; Müslim, Hacc 504, (1393); Muvatta, Câmi' 10, (2, 889); Tirmizi, Menakıb, (3918).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here