Rüyada tabanca yapmak

Rüyada tabanca yapmak

Rüyada tabanca yapmak ailenizle birlikte düşmanların şerrinden güvende olduğunuza işarettir. Saniyen bir yatırım işareti şeklinde anlamlandırılmaktadır.Bazende nihayet kişinin yaptığı fedakarlıkların anlaşıldığı bir döneme gireceğini, çabalarının sonuçlarını en menfi şekilde göreceği ve sevdiği kimseler tarafından tam bir teşvik ve destek içinde olacağı güzel bir hayatın başlangıcını simgeler.
# Rüyada tabanca yapmak yediğiniz miktar kadar üzüleceğinize veya sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin iyi şartlarda yaşayacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine alamet eder.
# Rüyada tabanca yapmak bir düşmanla barış yapmaya alâmettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Alâeddîn Efendinin tabirinde bekar bayanlar için evlilik hayallerine kavuşmaları için sabır göstermeleri gerektiğine, nasiplerini beklerken maneviyatlarına da özen göstermelerinin takdir kazanmalarına neden olacağına işarettir.

Rüyada tabanca yıkamak

Rüyada tabanca yıkamak herhangi bir şeye rıza göstereceğinize işarettir. Saniyen helal mala, hayır ve nimete delâlet eder.Bazende hayırlı ve güzel olaylar yaşanmasına delalet eder.
# Rüyada tabanca yıkamak tövbe edeceğinize ve DOĞRU yola döneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şeref ve şana işarettir.
# Rüyada tabanca yıkamak üstteki tabirin aynına işarettir.
# Ünlü Filozof Celâl-Zâde Sâlih Çelebinin tabirinde zahmetli ve zor bir işin alınacak destekler ve yardımlar sayesinde çok başarılı bir şekilde sonuca ulaştırılacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, aile bireyleri ile bir

Rüyada tabancadan kursun çıkarmak

Rüyada tabancadan kursun çıkarmak  bir kadınla gayrimeşru ilişki içinde olacağınıza işarettir.Saniyen birini yerine vekil tayin etmeye, yolculuğa ve rızka işarettir.Bazende bu rüya, tavırları yapmacık gibi gelen, samimiyetine inanılmayan, sözlerine güvenilmeyen, soğuk, sert ve duygusuz bir dış görünüşü olan bir kişi üzerinden ifade edilir.
# Rüyada tabancadan kursun çıkarmak sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.
# Rüyada tabancadan kursun çıkarmak muteber bir şahsiyet olacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Yahyâ Îdilînin tabirinde rüyayı gören kişinin, kazandığı başarıları ve mutlu aile hayatını kıskanan kişilerin varlığına, bu kişilerin türlü kötülükler ve oyunlar düşündüklerine, kişi hakkında dedikodu yaptıklarına, bu dedikodu yüzünden çok zor günler geçiren rüya sahibini zor duruma düşürmek için bazı iftiralar attıklarına ve dedikodular çıkararak çok sıkıntılı ve zor günl

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here