Rüyada tabancadan kursun çıkarmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancadan kursun çıkarmak

Rüyada tabancadan kursun çıkarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancadan kursun çıkarmak hacamat[86]yaptıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetinizde çalışan kimsenin çocuğunun öleceğine işarettir.
# Saniyen geçim hususunda zayıflık ve tembelliğe delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal konusunda kaybınız olmuşsa, kaybettiğiniz malı yeniden elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda bir seçim yapma veya karar alma aşamasında olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlenmeye ve aşka yorumlanır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 552 ( beşyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herkes bir gün Azrail’i görecek. Asıl hüner ona hoş geldin diyebilmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here