Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek beş vakit namaza işarettir. Saniyen başta eğitim kurumlarına yani kişinin ilim, irfan, fen, matematik daha basit bir tabirle okuma yazma öğreneceği yerlere işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin içini rahatlatacak, ısıtacak ve kıpır kıpır edecek hayırlı ve uğurlu olacak güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.
# Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek mutluluğu uzaklarda bulacağınıza ve ilginç bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağı, kısmetinin kapanacağı, başarılarının arkasının gelmeyeceği, mutluluğunun da uzun süremeyeceği bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.
# Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek zayıf bir kişiyle husumet edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Sıbt-Ül-Hayyât Abdullah Bin Ali Bağdâdînin tabirinde bu rüyayı gören korktuğundan emin olur, düşmanlarına galip gelir, dünya ve ahiret hayatı iyi olur, tüm sıkıntılarını allah (c.

Rüyada tabancayla ateş edildiğini görmek

Rüyada tabancayla ateş edildiğini görmek  bölgede yaşayan söz sahibi birini zarar göreceğine işarettir.Saniyen güzel konuşan ve hileli söz söyleyen kimseye de işarettir.Bazende rüya sahibinin hayatında değişiklik olmayacağı, işlerin hep aynı devam edeceği, yaşamın kurulu olduğu rutin üzerinden sürüp gideceği ile tabir edilir.
# Rüyada tabancayla ateş edildiğini görmek hikmet ve yükseklikle beraber helâlinden nimete ve mala erişeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tatsızlıkların, sıkıntıların habercisidir.
# Rüyada tabancayla ateş edildiğini görmek saygınlık elde edeceğinize ve hacetlerinizi gidereceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Ebû Hafs Ömer Cenzînin tabirinde bu rüyayı gören kişinin tüm dünyevi istek ve arzuları gerçekleşir.

Rüyada tabancayla ateş edilmek

Rüyada tabancayla ateş edilmek dindar bir kadınla arkadaş olacağınıza, ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen Kurânın ilim ve hikmetinden faydalanmaya delâlet eder.Bazende düşmanlıkların biteceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, işlerin artacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine,
# Rüyada tabancayla ateş edilmek takva ve dine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de
Rüyada görülen güvenliğin silahlı olup olmamasına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır.
# Rüyada tabancayla ateş edilmek üzüntü görmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Hayreddîn Hızır Bâlînin tabirinde hayatın değişeceğini, kişinin olgunluğa ereceğini ve kendi yuvasını kurma isteğinin artacağını işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here