Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek gönülsüz olarak çevrenizin değişeceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de fakirseniz zengin olacağınıza, hastaysanız şifa bulacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize, köle veya esirseniz azat olacağınıza işarettir.
# Saniyen mahkemeyle bir işiniz olacağına veya evinize yabancı bir misafir geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanları şaşırtacak bir iş yapacağınıza yorumlanır.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde mutfak sahibinin iyilik veya kötülüğüne göre iyi veya kötüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saldırgan ve kavgacı biriyle iş yapacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 26 ( yirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kur’an’nın bir sûresine isim olan Lokman oğluna şöyle demiştir: “Yavrucuğum! Kulluğunu tam ve dosdoğru yap, iyiliği öner, kötülükten sakındır. Bu sırada başına gelen sıkıntılara da göğüs ger. Fakat bütün bunlar sebat ve kararlılık gerektiren işlerdendir. Kasıntılık yapıp insanlara karşı böbürlenme ve yeryüzünde çalım satarak dolaşma! Unutma ki, Allah her kendini beğenmiş küstahı sevmez! Hayat yürüyüşünde dengeli ol ve sesini yükseltme. Unutma ki seslerin en çirkini (sesi yükseldikçe çirkinleşen) eşeğin sesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here