Rüyada tabancayla birine ateş etmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla birine ateş etmek

Rüyada tabancayla birine ateş etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla birine ateş etmek zarar göreceğinize ve bu yüzden üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir kişiye işarettir.
# Saniyen zarara veya tehlikeye neden olacak bir şey söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dostunuzdan ayrılacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde insanlara hile yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tanıdıklar arasında daha çok sevilip sayılmaya yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 540 ( beşyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1889 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Mûzıha olan yaraların diyeti beşer devedir."Tirmizi, Diyât 3, (1390); Ebu Dâvud, Diyât 20, (4566); Nesâi, Kasâme 43, (8, 57).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here