Rüyada tabancayla birinin vurulduğunu görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla birinin vurulduğunu görmek

Rüyada tabancayla birinin vurulduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla birinin vurulduğunu görmek haram mal elde edeceğinize ve insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de günahlardan halâs olmaya ve hastalıktan şifaya delâlet eder.
# Saniyen hüküm sahibi bir kimsenin o yöreye geleceğine, insanlara zulmedeceğine ve mallarına el koyacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tecrübeli ve akıllı bir ortağınız olacağına ve onunla büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya düşmanınızın zevke düşkün biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü ve pis işlere delâlet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 792 ( yediyüzdoksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1879 – Yine Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Muâhedin diyeti hür kimsenin diyetinin yarısıdır."Ebü Dâvud, Diyât 23, (4583).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here