Rüyada tabancayla havaya ateş etmek

Rüyada tabancayla havaya ateş etmek

Rüyada tabancayla havaya ateş etmek kişinin bu dönemden elde ettiği deneyimler sonucunda üzülse de gelecekte aynı hataları tekrarlamamak adına adımlar atacağını bildirir. Saniyen o kadın bir kız çocuğu, bir kız çocuğu olduğunu görse, erkek bir çocuğu olur.Bazende rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan mucize gibi güzelliklere tabir edilir.
# Rüyada tabancayla havaya ateş etmek yünden imal edilmiş elbise de dince hayırlıdır. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin, işlerinin rast gideceğine, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına ve büyük bir aşk yaşayacağına d
# Rüyada tabancayla havaya ateş etmek ; istemeyerek bir işi veya borcu üslenecek ve sorumluluk alır demektir.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülvehhâb Bin Ali Es-SaLebînin tabirinde kişinin uzun süredir olması için uğraştığı, beklediği ve özlem duyduğu bir durumla ilgili iyi haberler alacağına, uzun süredir görüşülmeyen bir tanıdıkla sohbet etmeye yorumlanır.

Rüyada tabancayla hedefe ateş etmek

Rüyada tabancayla hedefe ateş etmek  arkadaşlarınıza hile yapacağınıza işarettir.Saniyen beş vech ile tâbir edilir.Bazende bu rüya ele geçecek mala, mirasa konmaya, sıkıntıların hafiflemesine ve mutluluğa işarettir.
# Rüyada tabancayla hedefe ateş etmek tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de meşakkatlere dayanma gücü göstermek anlamına gelir.
# Rüyada tabancayla hedefe ateş etmek çok fazla üzüntü ve sıkıntı çekileceğine işaret eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Fahreddîn Rûmînin tabirinde fedakâr ve ketumken, erkek hırslı, öfkeli ve yıkıcı kimse şeklinde ifade edilir.

Rüyada tabancayla kendini vurulduğunu görmek

Rüyada tabancayla kendini vurulduğunu görmek bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yorumlanır.Saniyen rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu huzurlu, güzel ve mutlu hayata kavuşacağı anlamına gelir.Bazende buhar genellikle kişinin atılım yapmak için kesinlikle acele etmemesi gerektiğini ve işlerin yoluna gireceği süreci sabır içinde beklemesi gerektiğini işaret eder.
# Rüyada tabancayla kendini vurulduğunu görmek tasa ve sıkıntıdan kurtulmağa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok hayırlıdır ve bolluk, bereket, zenginlik olarak kabul edilir.
# Rüyada tabancayla kendini vurulduğunu görmek şöyle de tabir olunur: a) Kapı eşiği , b) Merdiven ayağı , c) Sütun , d) abide…
# Ünlü Rüya Yorumcusu Sultan Murâd Hân Dördüncü Murâdnin tabirinde ilim irfan sahibi, görmüş geçirmiş ve toplum nazarında sözü dinlenen bir kimse olunduğuna işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here