Rüyada tabancayla mermi atmak

Rüyada tabancayla mermi atmak

Rüyada tabancayla mermi atmak alçak ama şefkatli düşmana işarettir. Saniyen dinde olmayan bidatlara delâlet eder.Bazende menfaat ve hayır görmeye, şifa bulmaya, huzuru ve kurtuluşa ermeye işaret eder.
# Rüyada tabancayla mermi atmak mutluluk sağlayacak, sevindirici bir haber alacağınıza ve bir iyi arkadaşınızın çok ciddi sağlık problemleri yaşayacağına ve önünüze bol miktarda para kazandıracak iş fırsatları geçeceğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin mülkü elinden gider.
# Rüyada tabancayla mermi atmak yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır.
# Ünlü Düşünür Ali Mahallînin tabirinde kişinin her zaman desteğini gördüğü bir dostu kaybetmesi ya da o kişiyle araya giren mesafe yüzünden kendini yalnız hissedecek olması demektir.

Rüyada tabancayla oynamak

Rüyada tabancayla oynamak biri aracılığıyla elinize mal geçeceğine işarettir. Saniyen delil ve hüccetin noksanlığına delâlet eder.Bazende allah yolundan uzak bir yaşama sahip olunduğuna da tabir edilen rüya, aynı zamanda harama el uzatıldığının, kazanılan paranın helal olmadığının, kişinin kötülük yapan, kötü düşüncelere sahip, ahlakı zayıf bir kimse olduğunun da delaletidir.
# Rüyada tabancayla oynamak dünya ve ahirette yüksek dereceye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı başarılı ve kazançlı projeler sayesinde çok yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bu işte daha büyük başarılar elde edeceğine ve aldığı para ile çok büyük bir zenginliğe adım atacağına yorulur.
# Rüyada tabancayla oynamak izzet ve hüküm vermeye delâlet eder.
# Ünlü Filozof Abdülvehhâb Bin Abdülvâhid Abdülvehhâb İbn-İl-Hanbelînin tabirinde kişinin zengin ve hayırlı evlatlara sahip olacağına ve hayatının geri kalanında onların şefkatine ve ilgisine mazhar olacağı anlamlarına gelir.

Rüyada tabancayla öldürmek

Rüyada tabancayla öldürmek kuvvet izzet makam ve ikbal ile yorumlanır. Saniyen serçe kuşu avcısına ve satıcısına delâlet eder.Bazende müjde alamaya alamet eder ve rüya sahibinin çok mutlu olacağı hiç beklemediği için de bir o kadar hayrete düşeceği bir gelişmenin yaşanacağına, o anda tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü unutacağı anlamına gelir.
# Rüyada tabancayla öldürmek yıl içerisinde korkudan güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu ve güzel yönde değişmeye başlayacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, hayallerinin, duygularının, düşüncelerinin ve iyi niyetlerinin karşılık bulacağına alamet eder.
# Rüyada tabancayla öldürmek dinin güzelliğine delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Hüseynî Hamza Bin Ahmednin tabirinde kısmete işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here