Rüyada tabancayla mermi atmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla mermi atmak

Rüyada tabancayla mermi atmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla mermi atmak emanettar ve bilge olacağınıza ve muradınıza ereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ibadet etme konusunda Allah tarafından nasip elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen o kimseyi halk arasında zelil edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalık, üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde düşmanınızın zevke düşkün biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kadın ile izdivaç etmeye izzet, ikbal ve şerefe delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 17 ( onyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1732 – Hz. Enes radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ezanla kaamet arasında yapılan dua reddedilmez, mutlaka kabule mazhar olur.""Öyleyse, dendi, "ey Allah'ın Resûlü, nasıl dua edelim?""Allah'tan, dedi, dünya ve âhiret için âfiyet isteyin!"Ebû Dâvud, Salât 35, (521); Tirmizî, Salât 46, (216), Daavât 138, (3588, 3589).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here