Rüyada tabancayla öldürmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla öldürmek

Rüyada tabancayla öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla öldürmek dünyaya gönül bağladığınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve nimet elde edeceğinize ve bazı tabircilere göre de mirasa yorumlanır.
# Saniyen haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ticarette başarı ve iyi şansa tabir olunur.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde batıldan hakka yöneleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cezayı mücib bir şey işlemeye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 722 ( yediyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4570 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle dua buyurdular: "Allah’ım! Mekke'ye verdiğin bereketi iki katıyla Medine'ye de ver!"Buhari, Büyü' 53, Kefaret 5, İ'tisam 16; Müslim, Hacc 465, (1368); Muvatta, Câmi' 1, (2, 884, 885).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here