Rüyada tabancayla yaralandığını görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tabancayla yaralandığını görmek

Rüyada tabancayla yaralandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabancayla yaralandığını görmek sekiz veçhe ile tabir olunur: a) Zevce veya akrabasından bir kadın , b) Sadık dost , c) Kendi ayarında muvafık arkadaş , d) Salih ve makbul evlat , e) Keder ve gam , f) Ferah ve sürür , g) Tevbe ve kötülüklerden dönüş… Bazı rüya yorumcularına göre de zahmetle de olsa helal mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen saliha olmayan, yalanı çok, gönül kıran, kötü sözlü ve dini noksan bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise zor bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya vatanınızdan uzaklaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyiliğe, bunun aksi ise şerre işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 721 ( yediyüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalan yere yemini hafife alma. Allah (c.c.) seni helak eder.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here