Rüyada tablo bakmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tablo bakmak

Rüyada tablo bakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tablo bakmak iyilik ve hayra, sadakaya, helâl kazanca delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin ve dindar bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen yolculuğa çıkacağınıza ve rüyada yükseldiğiniz ölçüde saygınlık kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yeni arkadaşlıklar kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için üzüleceğinize ve hakaret işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çaresizlik veya perişanlığa işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 286 ( ikiyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6667 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm zenginlere koyun, keçi edinmelerini emretti ve buyurdu ki: "Zenginlerin tavuk edinmeleri halinde, Allah, köylerin helak olmasına izin verir."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here