Rüyada tabut defnetmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut defnetmek

Rüyada tabut defnetmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut defnetmek zorluklardan kolayca sıyrılacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dindar bir kimseyseniz düşmana galip geleceğinize, günahkar biriyseniz münafıklığa işarettir.
# Saniyen saygın kimselerin cömertliklerinden mahrum kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için eşinizin kötü biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuk sahibi olmayı arzuluyorsanız, bu arzunuzu elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 142 ( yüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3667 – Müslim merhumun bir diğer rivayetinde: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm mestleri, başının ön kısmı alnı ve sarığı üzerine meshetti'' denilmiştir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here