Rüyada tabut ellemek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut ellemek

Rüyada tabut ellemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut ellemek dört şekilde tabir olunur: a) Şiddetli korku , b)Cinnet , c) Dinde fesat , d) Büyük musibet… Bazı rüya yorumcularına göre de biriyle aranızda sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen ölen kimsenin Allahın azabından güvende olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gurbette bir yakınınız varsa, yakında döneceğine işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için eşinizi boşayacağınıza ve boşanma iddeti sona ermeden onu tekrar eve getireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim ehli biri olacağınıza ve söz sahibi birinden menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 219 ( ikiyüzondokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fakih de olsa, mürşid veya mürid de olsa, kişi bu alçak dünyaya bir kez kapıldı mı, bala düşmüş sineğe döner.Sadi-i Şirazi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here