Rüyada tabut öpmek

Rüyada tabut öpmek

Rüyada tabut öpmek miras veya helal mala işarettir. Saniyen iki yüzlü ve mürâî biri ile ahbaplığa işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, kendisini kötü hissettiği bir anda bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile
# Rüyada tabut öpmek sahip olduğunuz akik miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ağır başlı ve efendi bir adama delalet eder.
# Rüyada tabut öpmek mutluluk ve helal rızka işarettir.
# Ünlü Filozof Abdüsselâm Bin Teymiyye Abdüsselâm Bin Abdullahnin tabirinde kötüye yorduğunuz bir durumun gerçekleşeceği ve sizi üzen bir haber alacağınız akla gelmelidir.

Rüyada tabut örtüsü görmek

Rüyada tabut örtüsü görmek bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır. Saniyen eğitimine önem veren rüya sahibinin geçmişten gelen bazı sorunlarını bugünlerde çözerek kariyer planlarını biraz daha güçlendireceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına yorumlanır.Bazende çok uzun yıllar çabalayarak oluşturulan kariyer planlarının kişiyi ileriye götüreceğine ve yapacağı işlerle kariyerini sağlamlaştırıp başka insanlara örnek olacağına yorumlanır.
# Rüyada tabut örtüsü görmek pek dikkat edilmeyen ve adından söz edilmeyen bir şeyin ansızın değer kazanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, hayatında çok büyük hatalar yaptığına, insanlara zulmettiğine, insanların canına kast ettiğine ve haram ile helali karıştırdığına delalet edilir.
# Rüyada tabut örtüsü görmek ölen kimse hakkında hayır bir işte bulunacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Ahmed Bin Muhammed El-Ercânînin tabirinde bu nedenle böyle bir rüya gören kişi eğer seyahat etme arzusundaysa, sıkıntısız ve güzel bir yolculuk geçirir.

Rüyada tabut resmi görmek

Rüyada tabut resmi görmek bulunduğunuz yerde savaş çıkacak olursa halkınızın düşmana galip geleceğine, üzgünseniz sevineceğinize ve dindar olacağınıza işarettir. Saniyen hastalık ile de tâbir olunur.Bazende kişinin yakınında kendisi hakkında kötü düşünen ve fırsat kollayan düşmanların varlığına işaret eden rüya, rüya sahibi için pek hayırlı bulunmaz.
# Rüyada tabut resmi görmek sebepsiz yere düşmanlık veya gerginlik yaratacağınıza delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hürmet edilmesi gereken aile büyüklerine işaret eder.
# Rüyada tabut resmi görmek bazı kere kadın ile de tâbir olunur.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Ferhûn Ali Bin Muhammednin tabirinde hakkaniyetli davranmaya, herkese eşit mesafede olmaya, insanları anlamaya ve onlara yardım etmek için çalışmaya, Allah korkusu taşıyıp, yalan söylememeye, hırsızlık, arsızlık ve yolsuzluk yapmamaya, iftira etmemeye, haram yememeye ve zina yapmamaya alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here