Rüyada tabut öpmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut öpmek

Rüyada tabut öpmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut öpmek devlet büyüklerinden gelecek helâl mala ve menfaata delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle çocuk sahibi olacağınıza ve duanızın kabul olacağına işarettir.
# Saniyen bol miktarda servet sahibi kimseye bazı tabircilere göre de liyakatli ve zengin kadına şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise o kimseden hayır ve menfaat göreceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde güç ve kuvvet bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için alim ve fakihlere ve nizama uymaya delâlet eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 770 ( yediyüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3604 – Hz. Ali radıyallahu anh'tan anlatıldığına göre, su istemiş ve mazmaza ve istinşak yapmış, sol eliyle sümkürmüş sonra da:“Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın temizliği böyleydi” demiştir.Nesâi, Tahâret 74, (1, 67).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here