Rüyada tabut saklamak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut saklamak

Rüyada tabut saklamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut saklamak evlilik veya ortalıkta sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadın malı yiyeceğinize işarettir.
# Saniyen yediğiniz veya topladığınız çakıl miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise elinize bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde o kimseden menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 819 ( sekizyüzondokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4560 – Buhari'nin İbnu Abbas'tan kaydettiği diğer bir rivayete göre, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurmuştur: "Kâ'be'yi yıkacak olan o ayrık iri ayaklı, güdük kafalı (koyu siyah) Habeşli'yi Kâ'be'nin taşlarını birer birer söker halde görür gibiyim!"Buhari, Hacc 49.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here