Rüyada tabut saklamak

Rüyada tabut saklamak

Rüyada tabut saklamak fakir yabancıya işarettir. Saniyen rüya sahibinin hayatını kontrol etmeye başladığını gösterir.Bazende ilişkilerde tatsız zamanlara, eşler arasında eskisi gibi muhabbet olmadığı için soğukluk oluşmasına alamettir.
# Rüyada tabut saklamak sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmasına ve zararlı arkadaşlar edinip dünya ve ahiret hayatını tehlikeye atmasına işarettir.
# Rüyada tabut saklamak ölüm işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Bahşî Muhammed Bin Muhammed Halebînin tabirinde yaşayacağınız bir korku haline ve tedirginliğe işarettir.

Rüyada tabut satmak

Rüyada tabut satmak ahiretinize yönelik amellerinizin yarısının yok olduğuna veya herhangi bir uzvunuzla büyük günah işleyeceğinize veyahut da büyük bir musibet yaşayacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin çevresinin genişleyeceğine yani insanla dolacağına, bu kişilerin rüya sahibi için gerçek dostlar olup, zor gününde yanında olacaklarına ve ona sarılacaklarına, ömür boyu sürecek ve kalıcı dostlukları ile var olacaklarına tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, hayırlı ve güzel bir şekilde giden işlerinin çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine ve işlerin uzun bir süre
# Rüyada tabut satmak şan ve şöhrete nail olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de tüccarın görmesi, ticaretinde zarar ve ziyana delâlet eder.
# Rüyada tabut satmak zarara ve mal varlığınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü Alim Ebû CaFer Haddâd El-Kebîrnin tabirinde gören kişi sarıldığı erkeği tanımıyorsa rüyasında gördüğü kişiye benzer birisi ile evlenir veya sıkıntılı zamanında öyle bir kimseden yardım görür.

Rüyada tabut seçmek

Rüyada tabut seçmek  bulunduğunuz bölgede yaşayan büyük bir aliminin vefat edeceğine işarettir.Saniyen iyi haber almak, mutluluk içinde olmak, her gün haline şükretmek ve sıkıntıları unutarak geleceğe daha iyimser şekilde bakmak demektir.Bazende bu rüyayı gören, çalışmalarından dilediği başarıyı elde edemez veya malından bazı eksilmeler olur.
# Rüyada tabut seçmek yapmanız gereken işleri en iyi şekilde yerine getireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tabirce, aynen kilise gibi tâbir edilir.
# Rüyada tabut seçmek şu vech ile tabir olunur: a) Ahlakı kötü bir eş , b) Kötü huylu hizmetkar , c) Ehemmiyetsiz ve bekasız mal , d) Edep ve terbiye , e) Evlat ve hizmetçi , f) Uşak.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Râşidnin tabirinde kısmetlerin bolluğuna ve maddi anlamda her istediğini alabilecek düzeyde olan rüya sahibinin rızkının artacağına müjde verir.

Rüyada tabut sırtlamak

Rüyada tabut sırtlamak bol kısmete ve bol rızka temiz yürekliliğe tabir olunur. Saniyen korku ve müjdeye delâlet eder.Bazende mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir.
# Rüyada tabut sırtlamak harpte şehit olmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir yerden güzel r haber alınacağı anlamındadır.
# Rüyada tabut sırtlamak çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapacaksınız demektir.
# Ünlü Düşünür Ahmed Hammâmînin tabirinde uğur olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, başarılarının artacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve neşenin hâkim olacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here