Rüyada tabut silmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut silmek

Rüyada tabut silmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut silmek birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güçlükle haram mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen mutlu bir ömür geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zarar göreceğinize veya görevinizden azledileceğinize işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için sizin vesilenizle birinin tövbe edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dar bir yerde mahsur kalacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 451 ( dörtyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yoksa sende “benim kalbim temiz” diyerek kulluk vazifesini büsbütün ihmal eden akılsız gafillerden misin?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here