Rüyada tabut taşıyan asker görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut taşıyan asker görmek

Rüyada tabut taşıyan asker görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut taşıyan asker görmek bir başkanlık makamına oturacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen düşmana veya rakibinize galip geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başınıza kötü bir iş geleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde yapacağınız işte hiçbir hayrın olmadığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tamahkar düşmana işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 296 ( ikiyüzdoksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümine hürmet, Kâbe’ye hürmetten önce gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here