Rüyada tabut ve para görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut ve para görmek

Rüyada tabut ve para görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut ve para görmek insanların arkasından konuşmak ve gıybet etmek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakın zamanda bir tanıdığınızın öleceğine işarettir.
# Saniyen kötü arkadaşlardan uzak durmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yedi vech ile tabir olunur: a) Zevce , b) Evlat , c) Geçim , d) Mal , e) Zenginlik , f) Sevinç , g) Hizmetçi…
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; iyi bir davranışta bulunup karşılığında teşekkür edileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerde müşkülata uğramaya, üzüntü ve kedere delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 6 ( altı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Deylemî ‘nin naklettiğine göre denilmiştir ki:Cenabı- Hak Hz. Âdem (a.s)’a 1000 meslek öğretmiş, sonra şöyle buyurmuştur:“Ey Âdem, çocuklarına ve zürriyetine de ki: Eğer dünyalık bir şey istiyorlarsa bu mesleklerle elde etmeye çalışsınlar. Dini kullanarak dünyalık sağlama yoluna gitmesinler. Çünkü din sadece bana aittir. Din karşılığında dünyalık talep eden kimseye yazıklar olsun.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here