Rüyada tabut yakmak

25
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut yakmak

Rüyada tabut yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut yakmak vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi tecrübeler elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen zenginliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yakında yolculuğa çıkacağınıza, yolculuğunuzun uzayacağına ve bu yolculukta sıkıntılarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için kanaatkar, fakih ve bilge kişiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölgede fitne ve savaş çıkacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 103 ( yüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ölümü bildiği halde gülüp neşelenen, kadere iman ettiği halde üzülen, rızka Allah-ü Teâlâ’nın kefil olduğunu bildiği halde lüzumsuz zahmetlere giren, kıyamette sorgu suale inandığı halde gaflete dalan, fani olduğunu bildiği halde, dünyaya bel bağlayan kimseye hayret etmemek imkânsızdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here