Rüyada tabut yeşil örtü görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tabut yeşil örtü görmek

Rüyada tabut yeşil örtü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabut yeşil örtü görmek korku ve şiddete, gizli bir sırrın meydana çıkmasına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işiniz konusunda sıkıntı yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen bol miktarda mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevdiğiniz bir kimseyi kaybetme korkusu içinde olduğunuza ve eğer bekarsanız, nişanlanacağınıza veya evleneceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya dokuz türlü tâbir edilir: a) Kuvvet , b) Zafer , c) Sefer , d) Velayet , e) Zevce , f) Evlat , g) Emn ve eman , h) Güçsüzlük , i) Riyaset. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karınızı aldatacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 355 ( üçyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah ile olduktan sonra ölüm de hoştur, ömür de…Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here