Rüyada tabuta sarılı bayrak görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabuta sarılı bayrak görmek

Rüyada tabuta sarılı bayrak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabuta sarılı bayrak görmek erkek çocuğunuz olacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi nam ve güzel bir şöhrete delâlet eder.
# Saniyen her iki cihanda da murada ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel, hal ve vakti yerinde zevceye işaret eder.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda uzun süredir öğrenmek istediğiniz birtakım şeyleri öğreneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir hedefinize ulaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 763 ( yediyüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu dünya renkli bir gölge gibidir. Onun peşine düşersen senden kaçar. Eğer sen ondan uzaklaşırsan o zaman dünya senin peşine düşüp kovalar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here