Rüyada tabutun eve girmesi

Rüyada tabutun eve girmesi

Rüyada tabutun eve girmesi bir topluluğa önderlik yapacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda kazanacağı bir ödüle ya da uzak bir akrabasından miras kalacağına delalet eder.Bazende bulunulan mevkiden memnun olmak, ele geçirilen fırsatların tatmin edici olması ve beklenenden daha ferah yaşam imkanları bulmak demektir.
# Rüyada tabutun eve girmesi kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri insanlardan uzak olduğu bir dönemde karşısına çıkan çok düzgün bir kişi tarafından kalbinin çalınacağına, bu sayede rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına ve hem iş hayatında hem sosyal hayatta
# Rüyada tabutun eve girmesi zengin ve varlıklı biri olacağınıza ancak cimrilik edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Ebû Muhammed El-Yemenînin tabirinde rüyayı gören kişinin kaderinin sonunda yüzüne güleceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada tabutun hareket etmesi

Rüyada tabutun hareket etmesi borçlanacağınıza, ancak borcunuzun ödeneceğine işarettir. Saniyen iffetsiz ve hayasız kadına delâlet eder.Bazende umutların yarım kalmasına ve kişinin bel bağladığı bir işten elinin boş çıkacağına yorumlanır.
# Rüyada tabutun hareket etmesi mal, hizmetçi ve güzel söze delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de genç bir erkek için, aşk acısı ya da iş nedeniyle sıkıntı demektir.
# Rüyada tabutun hareket etmesi uyumsuz ve geçimsiz bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
# Ünlü Alim Ahmed-İ Bezzârnin tabirinde bir çok anlama gelebilir, bazı tabirciler iyi güzel bir hayatın başlayacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine ve üzülmesine tabir ettiğini bildirir.

Rüyada tabutun hareket ettiğini görmek

Rüyada tabutun hareket ettiğini görmek doğruluğundan emin olunmayan ve hatta toplumsal kurallara ve ahlaka aykırı sayılan işlere girişmenin yahut kendini bu tip işlerde bulmanın sonucunda yaşanan kaosa gerginliğe işaret eder. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok fazla zorluk çekmeden, uzun zamandan beri, yaptığı işte ün sahibi olması sayesinde çok rahat bir şekilde ve neredeyse hiç sıkıntı çekmeden çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançları daha fazla değerlendirip yeni kazanç kapıları açacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat sürBazende kazanılan ödülün ya da kalan mirasın, yapılacak işler için cesaret vereceğine ve iş hayatında yeni kapılar açacağına yorumlanır.
# Rüyada tabutun hareket ettiğini görmek saygın bir insanın evinize veya bulunduğunuz sokağa geleceğine tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hayatında meydana gelecek yeniliklere, atacağı adımlara, alacağı radikal kararlara ve yapacağı kişisel seçimlere tabir edilir.
# Rüyada tabutun hareket ettiğini görmek zengin biriyle arkadaş olduğunuza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Mehmed Bey Muhyiddîn Muhammed Bin Abdullahnin tabirinde rüya sahibi yaşamı boyunca yapmadığı dinen borçlarını yerine getirmelidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here