Rüyada tabutun içinde iskelet görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tabutun içinde iskelet görmek

Rüyada tabutun içinde iskelet görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabutun içinde iskelet görmek kinci bir kimseyi sakinleştireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntüye, eti helal olan hayvanı sağmak ise helal mal kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen yabancı bir yöneticiden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise oldukça tehlikeli ve riskli bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için kötü sözler işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam sahibi azize bir kadına şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 753 ( yediyüzelliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1906 – Ebü Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim, ödemek arzusu iIe insanların malını alır ise, Allah onun borcunu ona bedel eda eder. Kim de telef etmek niyetiyle halkın malını alırsa Allah onu telef eder."Buhâri, İstikrâz 2.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here