Rüyada taç giymek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada taç giymek

Rüyada taç giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taç giymek manevi huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) Hac ibadeti , b) Allah yolunda cihad ve gaza , c) Zillet , d) Fayda , e) Muharebe f) Fitne , g) İmtihan ve maişet , h) İş veya kesad…
# Saniyen haram bir şey elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ecelinizin yaklaştığına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; üzüntü, keder ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için elinize bir gayrimenkul geçeceğine ve sevineceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 507 ( beşyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nefsinden razı olmayan bir cahille arkadaşlık yapman, nefsinden razı olan bir âlimle arkadaşlık yapmandan daha hayırlıdır.Hikem-i Atayi’denKendi nefsine galip gelen, bütün âlemi hükmü altına alır.NizâmiNefsini bilmeyenin, Allah-ü Teâlâ’yı bilmesine imkân yoktur.Mehmed Zahid Kotku

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here