Rüyada taç şeklinde yüzük takmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada taç şeklinde yüzük takmak

Rüyada taç şeklinde yüzük takmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taç şeklinde yüzük takmak zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. ayrıca evliliği de işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin ve nimet sahibi kişiye işarettir.
# Saniyen lezzetliyse hayra, acı veya nahoşsa sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulûvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet ve riyaset , h) İslamda kuvvet , i) Dünya ve ahirette hayır ve rahat…
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için tehdit edici sorunlarla karşılaşacağınıza ve bunların üstesinden geleceğinize şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için elinde her nesi varsa onun bir misli artmasına delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 385 ( üçyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İblis neden Allah’ın lanetine uğramıştır?İblis, Hz. Âdem’in (a.s.) bedenine üflenen ilahi nefha yerine beşeriyetindeki toprağı gördüğü için “ Ben ateşten yaratıldım, o ise balçıktan” diyerek böbürlenmiş, bu vesileyle Allah’ın lanetine uğramıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here