Rüyada taciz ettiğini görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada taciz ettiğini görmek

Rüyada taciz ettiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taciz ettiğini görmek  arkadaşlarınıza hile yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin ve kötü huylu kadına işarettir.
# Saniyen halka edeb ve ilim öğreten ve onlara iyi ahlâkı gösteren, buna mukabil kendisinde nifak olan kimseye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hüküm sahibi kimsenin hastalanacağına, ama hastalıktan çabuk kurtulacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için evleneceğinize, ailenizin genişleyeceğine veya mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hırsızlıkla itham edileceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 903 ( dokuzyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6771 – Bera İbnu Âzib radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm: "Şüphesiz dünyanın yok olması, Allah Teâlâ nezdinde, bir mü'minin haksız yere öldürülmesinden daha ehvendir" buyurdular."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here