Rüyada taciz yapmak

Rüyada taciz yapmak

Rüyada taciz yapmak kısa süreli sıkıntıya şeklinde yorulur.Saniyen kıymetten düşmesine delâlet eder.Bazende rüya sahibinin sorunlarının çoğalacağı, aksiliklerinin arka arkaya geleceği, şanssızlığının ve kısmetsizliğinin de yakasını bir türlü bırakmayacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir.
# Rüyada taciz yapmak önder bir şahsiyet olacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de İslami açıdan kişiye yapılan bir uyarıdır.
# Rüyada taciz yapmak çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbrâhim Gülşenînin tabirinde rüya sahibinin çok bunaldığını ve ruhsal bir çöküşe doğru yol aldığını, içinde bulunduğu bu durumu yakınlarıyla paylaşmadığı için kendi başına çıkar yol aradığını bildirir.

Rüyada tacizci dövmek

Rüyada tacizci dövmek gördüğünüz amber miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen yolculuk için hazırlık yapmaya ve tedbirli olmaya delâlet eder.Bazende rüya sahibinin hayatında yaşanacak sürpriz olaylara işaret eder.
# Rüyada tacizci dövmek o bölgeye ait halkın başına bela ve musibet geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kişinin üzüntü ve kederden kurtulacağına delâlet eder.
# Rüyada tacizci dövmek bavul sefere gidenlere lâzım olur.
# Ünlü Filozof Yûsuf Eş-Şîrâzînin tabirinde ferahlamaya ve hafiflemeye alamet eder.

Rüyada tacizciyi dövmek

Rüyada tacizciyi dövmek kadeh sayısınca eşiniz olacağına işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, insanları sürekli kötüleyen ve insanlar hakkında gıybet eden kişilerden uzak durması gerektiğine ve yapılacak işlerde ortaya çıkacak sorunların ve sıkıntıların rüya sahibinin itibarına gölge düşüreceğine delalet edilir.Bazende rakiplere karşı her zaman bir adım önde olmaya, zaferler elde etmeye, tuttuğunu koparmaya ve işleri büyütmeye rivayet edilir.
# Rüyada tacizciyi dövmek karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hayatı boyunca kazancının bol ve iş hayatındaki başarısının sürekli olacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet eder.
# Rüyada tacizciyi dövmek vazifeden azledileceğine delâlet eder.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Hatîb Cibrîn Osman Bin Alinin tabirinde ya da rüya sahibinin makamının artacağına bu sayede çok büyük işlerin altına imza atma ve işin kaderini belirleme konusunda karar verme yetkisine sahip olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here