Rüyada taciz yapmak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada taciz yapmak

Rüyada taciz yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taciz yapmak gördüğünüz kimsenin sizden edep ve ahlak öğreneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de azab, musibet ve perişanlığa delâlet eder.
# Saniyen bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kişinin öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tabiri ise şöyle: a)Bol ve geniş rızık , b) İhsan tarfindan ihsan edilecek servet , d) Salah ve refah , e) Siretin yani için güzelliği…
# Ünlü filozof Kindi yorumunda önceki durumunuza geri döneceğinize ve Allaha yöneleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinden mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 685 ( altıyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şan ve fazilet, cübbe giymekte, sirke ve arpa ekmeği ile geçinmekte değil, kulun Rabbinden razı olmasındandır.Abdülâziz bin Ebi Dâvud

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here