Rüyada tacizden kaçmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tacizden kaçmak

Rüyada tacizden kaçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tacizden kaçmak  Allaha yalan isnat edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve servet elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen akrabanın, dostların, çocukların, hizmetçilerin ve her şeyin çoğalmasına alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evde hizmet eden kadına işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için çekirge, dolu ve şiddetli rüzgâr gibi gelecek afetlere ve musibetlere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim tahsilinizi terk edeceğinizi ve halk arasında adınızın kötüye çıkacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 140 ( yüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1724 – Ubâde İbn's-Sâmit radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Yeryüzünde, mâsiyet veya sıla-i rahmi koparıcı olmamak kaydıyla Allah'tan bir talepte bulunan bir müslüman yoktur ki Allah ona dilediğini vermek veya ondan onun mislince bir günahı affetmek suretiyle icabet etmesin."Tirmizî, Daavât 126, (3568).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here