Rüyada tacize uğrayan birini görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tacize uğrayan birini görmek

Rüyada tacize uğrayan birini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tacize uğrayan birini görmek geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yakında yolculuğa çıkacağınıza, yolculuğunuzun uzayacağına ve bu yolculukta sıkıntılarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen mutluluk ve hayra işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dindar biriyseniz, büyüklük elde edeceğinize, dindar değilseniz, birtakım dünyevi şeyler yüzünden üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde tüm dünyanın adından övgüyle söz edeceği bilge bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir grup insanlara önder olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 674 ( altıyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Arkadaşlıkta menfaatler ve zevkler, dostlukta ise felaketler ve kederler müşterektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here