Rüyada tahıl yemek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tahıl yemek

Rüyada tahıl yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahıl yemek  bir girişiminizde başarısız olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de DOĞRU yolda olduğunuza işarettir.
# Saniyen işiniz için bir bayan işçi istihdam edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, hacca gitmemişseniz hacca gideceğinize, köleyseniz azat olacağınıza, günahkarsanız tövbe edeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize ve karamsarsanız bu sıfattan kurtulacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde bölge için hayır ve emniyete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyiye, bunun aksi de kötüye işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 424 ( dörtyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan ölümü unutsa da, ölüm insanı hiç unutmuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here