Rüyada tahinli pide görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada tahinli pide görmek

Rüyada tahinli pide görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahinli pide görmek konan toz miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de riyakar bir arkadaşınızın varlığının da habercisi yorumlanır.
# Saniyen iyi bir nasihat işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ömrünüzün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için ebeveyninizden ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sarhoşluk miktarınca korku ve endişeye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3679 – Hz. AIi radıyallahu anh buyurdular ki: "Eğer din insanın fikrine göre olsaydı, mestin altını meshetmek, üstünü meshetmekten evlâ olurdu. Ancak ben Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ın mestin üstünü meshettiğini gördüm."Ebu Dâvud, Tahâret 62, (162).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here