Rüyada tahta ambar görmek

Rüyada tahta ambar görmek

Rüyada tahta ambar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta ambar görmek muhtaç ve tamahkâr olacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de o memleket idarecilerinin adalet üzere olduklarına delâlet eder.
# Saniyen rızkının azalacağına ve yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise emin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; ve bu rüya sahibi bazı sıkıntıların çengeline düşeceğine tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlığa ve sevince işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 62 ( altmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn Abdüsselam Şam’da iken şiddetli bir kıtlık olmuş, bahçeler ucuza satılmaya başlanmıştı. Hanımı kıymetli bir süs eşyasını vererek satıp karşılığında bir bostan almasını istedi. O da götürüp sattı. Dönünce hanımına: “Cennette bir bahçe alıverdim! Halkın sıkıntısını görünce, o eşya parasını tasadduk ettim.”dedi. Kadın da “Allah seni hayırla mükâfatlandırsın” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here