Rüyada tahta askı görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta askı görmek

Rüyada tahta askı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta askı görmek  aile hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin kötüye gideceğine veya biriyle aranızda husumet çıkacağına işarettir.
# Saniyen yalan konuşmaktan tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin kendisinden pek hoşlanacağı, hür bir kadına işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde sevinçli ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölgenin mamurlaşacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 749 ( yediyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Konya’da yetişen evliyalardan Cemal Ali Dede Hazretlerine biri sordu.Hocam, dedi. Haksız yere bizi üzenler oluyor.Ne yapalım?Buyurdu ki; eden, kendine eder kardeşim.“Yanına kâr kalmaz.”Adam sordu; yani cezasını görür mü?Elbette. Yanına kâr kalmaz, ya kendinden çıkar, ya çocuğundan.Ama hocam, o kimseler saltanat sürüyorlar.Buyurdu ki; bugün öyle ama yarın ne olacağı belli olmaz. Allah’ü Teâlâ zalimlere mühlet verir ama ihmal etmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here