Rüyada tahta ayakkabı giymek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta ayakkabı giymek

Rüyada tahta ayakkabı giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta ayakkabı giymek üç şekilde tabir olunur: a) Dünya işlerinde kazanca , c) Çalışma ve gayrete , b) Hayır ve menfaate. Bazı rüya yorumcularına göre de inancınızı yitireceğinize ve adınızın kötüye çıkacağına işarettir.
# Saniyen sahte bir mutluluk yaşayacağınıza veya boş bir vaatle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise size büyü yapılacağına işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için gönlünde arzu ettiği şeyin meydana gelmesine delâlet eder ve o kişi muradına erer. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evin hanımının veya ev sahibinin öleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 523 ( beşyüzyirmiüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Dünya üç gündür: dün bugün ve yarın. Dün geçti, yarının geleceği belli değil, öyle ise, bugünün kıymetini bil.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here