Rüyada tahta basamak görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta basamak görmek

Rüyada tahta basamak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta basamak görmek malında ticaret, nefsinde menfaate, eğer işinde ehilse vali olur. Düşmanı varsa düşmanını kahreder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir başkasının sırrıyla kendinizi gizli tutacağınıza işarettir.
# Saniyen hayır göreceğinize, ailenizden ve akrabalarınızdan memnun olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise değersiz kişilere hile yaparak onları alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için işinizi büyük şahsiyetlerle daha da güçlendireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir şahsiyetin yardımıyla gücünüzü artıracağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 706 ( yediyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü söyleme, kötü düşünme, kötü teşvik ve telkinde bulunma; ancak o zaman dünyadaki kötülüklerin sana gelmesinden kurtulursun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here