Rüyada tahta beşik görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta beşik görmek

Rüyada tahta beşik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta beşik görmek geçmiş yaşadığınız olayların hafızanızdan çıkmadığına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de bölge halkının hükümetten yana hayır göreceğine işarettir.
# Saniyen o bölgeye bir ordunun yerleşeceğine ve insanlara zulmedeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yukarıda belirtilen kişilerden birinin hastalanacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde iyiliksever biri olacağınıza ve insanlar tarafından sevileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir yardıma, şiddet ve korkudan emin olmaya delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 675 ( altıyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Alçakları övmek alçaklıktır.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here