Rüyada tahta bilezik görmek

Rüyada tahta bilezik görmek

Rüyada tahta bilezik görmek din ve dünya işlerinden geri kalacağınıza veya sizi rencide edecek bir söz işiteceğinize tâbir olunur.Saniyen hastalık olacağına ve para kaybedileceğine işarettir.Bazende sevdiği insana karşı yanlış fikirlere kapılan ya da düşüncelerini farklı şekilde söyleyerek sevdiğini kıran kişilerin gönül almak için uğraş vereceğini ifade eder.
# Rüyada tahta bilezik görmek yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin çalışkanlığına, azmine ve mücadeleci ruhuna işaret eder.
# Rüyada tahta bilezik görmek ölen kimsenin iman üzere öldüğüne ve durumunun iyi olduğuna işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdürrahmân Bin Seydi Alinin tabirinde aynı zamanda, yaşanan sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri çalışma hayatında görülen parasal sorunların aşılacağına ve uğranılan zararın geri kazanılacağına işaret eder.

Rüyada tahta biti görmek

Rüyada tahta biti görmek ilim tahsil edeceğinize işarettir. Saniyen sevinç, ferah ve sürura işarettir.Bazende yakın bir arkadaşla ipleri koparmak, kötü bir kavga etmek ve bunun neticesinde o kişiyi hayatından tamamen uzaklaştırmak anlamlarına gelir.
# Rüyada tahta biti görmek üzüntüden yana güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de afiyette olmaya, bol paraya, büyük ve değerli mallara, lüks eşyalara, lüks eve, konforlu bir hayata işaret eder.
# Rüyada tahta biti görmek gizlice biriktirilmiş mala işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Lâmiî Çelebinin tabirinde gerçeklere gözünü açmak ve kendisiyle beraber sevdiklerinin de rahatını düşünmek manasına gelir.

Rüyada tahta boncuk görmek

Rüyada tahta boncuk görmek liyakat elde ettiğiniz takdirde öncü bir şahsiyet olacağınıza veya makamınızın artacağına işarettir. Saniyen kişinin aşırı bağımsızlık düşüncesinin değişmeye başladığını, zaman zaman sevdiklerinin kendisini kontrol etme isteklerine boyun eğdiğini ve huzurunun bozulmasını engellemek adına daha barışçıl, daha sakin, daha hoşgörülü şekilde davrandığını bildirir.Bazende rüyayı gören kişinin çok büyük yerlere geleceğine, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına alamet eder.
# Rüyada tahta boncuk görmek evlât ve zevcesine güzel muamele etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de onun için açılacak hayı-ra ve iyiliğe delâlet eder.
# Rüyada tahta boncuk görmek bakire bir hizmetçi ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Molla Ayasnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında girişeceği bir iş ya da bir çalışma için verilen sözlerin yerine getirilmemesi ve yapılan anlaşmaların bozulmasına delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here