Rüyada tahta bilezik görmek

27
0
PAYLAŞ

Rüyada tahta bilezik görmek

Rüyada tahta bilezik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tahta bilezik görmek saygın kadınlarla karşılaşacağınıza ve onlardan hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza ve küçük düşeceğinize işarettir.
# Saniyen kasıtlı bir ihanete uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise akıl, zeka, ilim ve fenne delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için  ailevi anlaşmazlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için erkekler için hastalığa, kadınlar için evliliğe veya evliyseler kocalarının hastalanacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 809 ( sekizyüzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne için burada olduğumuzu (dünyaya gönderildiğimizi) bilmiyorum, ama keyif çatmak için burada olmadığımızdan eminim.Ludwig Wittgenstien

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here